Přehled služeb

Převoz zesnulých

Převoz zesnulých

Převozy zesnulých provádíme 24 hodin denně po celé ČR. Zprostředkováváme převozy ze zahraničí.
Převoz zesnulých

Zajištění pohřbu

Nabízíme komplexní pohřební služby od převozu zesnulého a vyřízení všech úředních náležitostí až po důstojné vypravení pohřbu. Vždy je u nás na prvním místě přání zemřelého a pozůstalých. Vyřízení objednávky kdykoliv po domluvě, možno i mimo pracovní dobu, o víkendech a svátcích.
Převoz zesnulých

Prodej pohřebních a hrobových doplňků

Zajišťujeme také prodej a výrobu památečního skla, porcelánových fotografií, obaly na urny, svítilny na hroby a další předměty.
Převoz zesnulých

Kremace bez obřadu

Nabízíme kremace bez obřadu. Jedná se o pouhou kremaci bez účasti pozůstalých s následným vyzvednutím urny u nás v kanceláři. Případně Vám pomůžeme uspořádat rozloučení s urnou podle Vašeho přání nebo rozptyl popela.
Převoz zesnulých

Smuteční rozloučení

Smuteční rozloučení zajišťujeme v obřadní síni kostela sv. Václava v Jindřichově Hradci, v obřadní síni jindřichohradeckého krematoria a obřadní síni na hřbitově v Jarošově nad Nežárkou. Po domluvě se budeme snažit vše zařídit i kdekoliv v ČR. Smuteční rozloučení může být jak s rakví, tak s urnou a možno i na netradičním místě. Nabízíme ozvučení jakéhokoliv prostoru.
Převoz zesnulých

Církevní pohřby

Zajišťujeme také církevní pohřby dle spádové oblasti i kdekoliv po celé ČR, poté kremaci či uložení do hrobu/hrobky dle domluvy. Zajistíme pro Vás pana faráře, výkop hrobu, dechovou hudbu, varhaníka nebo ozvučení kostela reprodukovanou hudbou.
Převoz zesnulých

Netradiční pohřby

Vždy se snažíme co nejvíce vyjít vstříc přáním a představám pozůstalých, ať už se jedná o formu, místo a podobně.
Převoz zesnulých

Fotografické služby

Nabízíme fotografické služby nejen na smuteční obřady, ale i na různé společenské akce, svatby, oslavy, sportovní akce.
Převoz zesnulých

Vyzvednutí urny

Během čtrnácti dnů se telefonicky ozveme objednavateli pohřbu s tím, že je urna připravená u nás v kanceláři, že si ji může vyzvednout. Po té je u nás rok bezplatně uložená. Urnu si může vyzvednout objednavatel kremace nebo osoba jím pověřená. Urnu je u nás možné vyzvednout kdykoliv, nejlépe po telefonické domluvě na tel. 724224068 (možné i mimo pracovní dobu, víkendech a svátcích) Po Jindřichově Hradci a okolí urnu můžeme dovést k vám domu nebo po celé ČR zaslat kurýrem. Pokud bude urna vystavená v kolumbáriu nebo někde na očích, nabízíme velký výběr ozdobných obalů na které zajišťujeme i nápis, většinou jsou hotové do týdne od objednání. Aktuální nabídku najdete na těchto stránkách nebo u nás v kanceláři.
Evangelický kostel Vsetín

Proč my?

Každý den je jiný a s každým přichází ten okamžik, ve kterém se hroutí staré světy a rodí se nové.

  • Jsme rodinná firma
  • s osobním přístupem
  • Máme 30 letou historii
  • a vstřícné a ochotné jednání

Nonstop linka 24 hodin denně